Danışmanlık

İnşaat danışmanlık hizmetlerimizle tasarımı tamamlanan projelerinizin uygulanması sürecinde sizlere yardımcı oluyoruz. Tüm inşaat projelerinizin verimli ve başarılı bir şekilde yürümesi için yapı sektöründeki tüm gelişmeleri takip ediyor ve inşaat sektöründeki 50 yıla yakın tecrübemizle sizlere destek sağlıyoruz.

 

Geliştirmek istediğiniz bireysel ve kurumsal projelerinizde proje ve ruhsatlandırma danışmanlığı,  uygulama danışmanlığı,  proje genel koordinasyon danışmanlığı,  tasarım ve yönetim danışmanlığı,  kamu ve özel taahhüt faaliyet danışmanlığı gibi alanlarda sizlere hizmet veriyoruz.

 

Bunun yanında inşaat teknolojisi ve metot değerlendirmesi, proje yönetim planı keşif ve hazırlama, iş programlarının güncel takibi, maliyet analizi, proje ve şantiye koordinasyonu, malzeme kontrolü, imalat kontrolü, değişikliklerin keşif ve yönetim süreci, geçici kabul işlemlerinin takibi, inşaat teslim sürecinin tamamlanması ve teslimat sonrası gibi konularda da danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

 

Projelerinizde maliyet çok önemlidir. Danışmanlık hizmetlerimizde en düşük maliyetlerle en nitelikli projeleri ortaya koymanız için çözümler oluşturuyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınıza göre tam zamanlı veya yarı zamanlı danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz.

 

Projelerinizin takvimini de esnek ve yapıcı şekilde geliştiriyoruz. Tüm planlama ve iş takvimi hazırlama süreçlerimizde gecikme analizleri de hazırlıyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz arasında ihtilaf çözümleme hizmetleri de yer alıyor.  Çalışmalarımızda ihtilaf önleme stratejileri uyguluyor ve gerekli olması durumunda rapor ve görüşlerin hazırlanması konusunda da sizlere yardımcı oluyoruz.

© 2021 Ekşioğlu Konut - Tüm Hakları Sakldır.