Gizlilik Politikası
 
Telif Hakkı
 
Ek-Tur Turizm İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.'ne ait Ekşioğlu Konut internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, bilgileri ve görsel unsurları önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Metinler, resimler, çizimler, ses, animasyon, video dosyaları telif hakkına tabidir. Bu düzenlemeler ticari kullanım amacıyla kopya edilemez, değiştirilemez, dağıtılamaz veya diğer sitelere gönderilemez.
 
 
Veri Gizliliği
 
Size Ait Verileri Hangi Amaçlarla Kullanıyoruz?
 
Ek-Tur Turizm İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim,soyisim, e-posta vb…) sizlerden talep etmektedir.
 
Ek-Tur Turizm İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. veri tabanında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması gibi çalışmalarında sadece Ek-Tur Turizm İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde kullanılmaktadır. Bunun dışında Ek-Tur Turizm İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.; tarafınızca siteye ya da mobil uygulamaya kayıt formunda yazılmış olan veya daha sonra tarafınızca güncellenen adres, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileriniz üzerinden e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla tarafınıza ulaşma hakkı bulunmaktadır. Tarafınızca, işbu gizlilik bildirgesini ve üyelik sözleşmesini kabul etmekle aksine bir yazılı bildiriminiz olmadığı müddetçe Ek-Tur Turizm İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. tarafınıza yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektesiniz.
 
 
Kişisel Verilerinizi Kimlerle ve Ne Şekilde Paylaşıyoruz?
 
Ek-Tur Turizm İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.; üyelik formlarından topladığı bilgileri, tarafınızın haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
 
Güvenlik
 
Ek-Tur Turizm İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. veri transferinde güvenlik için 256 bitlik standard ssl şifreleme protokolünü kullanmaktadır.  Ek-Tur Turizm İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.’ de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Girdiğiniz tüm kredi kartı bilgilerinin gizliliği ve bütünlüğü 256 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir.
 
 
SSL nedir?
 
SSL (Secure Sockets Layer) web sunucusu ve tarayıcı arasında şifreli bir bağlantı kurmak için kullanılan standart güvenlik teknolojisidir. SSL sertifikası, web sunucusu ve tarayıcı arasında geçen tüm verileri özel ve ayrılmaz kalmasını sağlar.Çevrimiçi bir mağazan alışveriş yaptığınız anda işlem yaptığınız eğer eticaret sitesi SSL Sertifikası ile korunuyorsa kredi kartı bilgileriniz güvendedir diyebiliriz.
© 2021 Ekşioğlu Konut - Tüm Hakları Sakldır.